Akce rostlin SPS 2018

13. 4. 2018

Vážení sukulentní přátelé,

letošní Akce rostlin pořádaná SPS je kvůli několika faktorům posunuta o pár dní později, ale věříme, že o to větší vám udělá radost.
Letošního ročníku se po Josefu Skálovi ujala Květa Tláskalová, proto letošní objednávky zasílejte na adresu akce.rostlin@kytka-praha.cz.

Asi nejzajímavější novinkou letošního roku jsou fotografie některých rostlin v katalogu přímo od konkrétních dodavatelů. Odkaz najdete hned v prvním sloupci u příslušné položky.
Druhou zajímavostí bude možnost zaslání rostlin přes Zásilkovnu nebo osobní odběr v Praze.
A abyste nebyli ochuzeni o dění kolem Akce i ve chvílích, kdy máte pocit, že se navenek nic neděje (a přitom v zákulisí běží provoz na plné obrátky), budou se tu čas od času objevovat zprávy „Můj milý sukulentní deníčku“.

Přijetí každé objednávky bude potvrzeno e-mailem.
Pokud se rozhodnete doobjednat další rostliny, uveďte tuto informaci výrazně v e-mailu se zaslanou doobjednávkou, rostliny z obou objednávek budou zaslány v jedné zásilce.
Uzávěrka objednávek bude v neděli 6.5.2018 v 23:59, po tomto datu nebudou objednávky registrovány a vyřizovány.
Rostliny budou rozesílány v druhé polovině května 2018. K ceně rostlin bude připočítáno skutečné poštovné a balné. Jestliže některé rostliny z objednávky nebudou v zásilce, znamená to, že již byly vyprodány.
Akce se zúčastnili tito dodavatelé: pod značkou AT – Adolf Tomandl, BB – Boris Bokotej, JS – Josef Skála, MB – Miroslav Břenda, MD – Martin Drozd, MV – Miroslav Veselý, PH – Petr Hoffmann, , RN – Rostislav Novák, SE – Štěpán Ernýgr a SR –Svatopluk Ryba.
Za kvalitu rostlin odpovídají jednotliví dodavatelé. Případné reklamace řešte prosím obratem.

Poslední a nejdůležitější informace: počty objednaných rostlin vpisujte přímo do sloupce „K“ v tabulce a nezapomeňte vyplnit i informace o platbě a způsobu zaslání na prvním listu.

Nabídka ke stažení