Jdi na obsah Jdi na menu
 


Adenium - ročenka 2019 + Speciál

9. 10. 2019

 

Rok uplynul jako voda a tak koncem září podobně jako předchozí roky, těsně před chrudimským Zavíráním sezóny, spatřila světlo světa nová ročenka SPS - Adenium a úžeji zaměřený Speciál. Členové, kteří se zúčastnili burzy v Chrudimi, již mají obě tiskoviny doma. Ostatní by je měli již brzy obdržet poštou. Nejste-li si jisti, zda máte zaplacený členský příspěvek, kontaktujte prosím Jirku Mauleho na emailu sps.maule@seznam.cz. Bližší informace ke členství jsou zde: https://www.sukulenty-sps.cz/clanky/pro-cleny/clenstvi.html.
 

adenium-rocenka-800.jpg

 
Obsah ročenky: 40 stran, 67 barevných fotek.
Z článků namátkou: Jak správně pěstovat konofyta? od Jana Glosera, Hoodia gordonii Jiřího Hadamovského nebo Echeveria tolimanensis od Jaroslava Bohaty. Také objevíme na vyschlých jihoafrických lokalitách 14 různých tylekodonů společně s dvojicí autorů Radka Matulová, Jiří Maule. Plus dalších 7 článků.
 

adenium-special-800.jpg

 
Speciál Sukulentní a xerofytní bonsaje (36 stran) napsal Miroslav Valachovič a můžeme se těšit na více jak 40 druhů z deseti čeledí, které jsou představeny na 64 fotkách. V závěru se dozvíme o dalších perspektivních druzích a také v krátkosti o tvarování sukulentních bonsají.
 
Josef Skála sps.skala@seznam.cz

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář